Tuning  »  Aktualności  »  ABT Audi RS3 - kompakt o osiągach supersamochodów
Audi ABT RS3

ABT Audi RS3 - kompakt o osiągach supersamochodów

2017-12-31 - F. Michalak     Tagi: Abt, Audi, Audi RS3
ABT znane jest ze swojego zamiłowania do marki Audi i poprawiania wszystkiego co już i tak jest doskonałe. Tutaj przyszedł czas na lekkie zmiany w miejskiej rakiecie jaką określany jest często model RS3. Seryjnie dysponuje on mocą 400KM, ale po zabiegach w ABT jest znacznie lepiej. 
Audi ABT RS3Audi ABT RS3
Zacznijmy od stylistyki - ten dokładny egzemplarz został wykończony białym lakierem, z którym idealnie współgrają połyskujące czarne wstawki. Potężny grill wykończono w całości na czarno, po bokach zaraz za nadkolami umieszczono wyloty powietrza. Dyfuzor również nieznacznie urósł a na środku umieszczono logo RS3. Po bokach zamontowano customowy wydech z końcówkami o średnicy 102mm, dla jeszcze lepszego i donośniejszego brzmienia. 
Audi ABT RS3Audi ABT RS3
Całości dopełniają 20-calowe obręcze z kutego aluminium oraz obniżone zawieszenie przygotowane we współpracy z KW. Pod maską dzięki zmianom jednostki sterującej udało się uzyskać 500KM, co jest już przedziałem dla naprawdę szybkich samochodów, co więcej Audi RS3 nie należy do najcięższych, dlatego ten model może spokojnie konkurować na światłach ze znacznie mocniejszymi supercarami. 
Audi ABT RS3Audi ABT RS3

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
OnePlus 6T McLaren Edition w oficjalnym klipie


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

ABT Audi RS3 - kompakt o osiągach supersamochodów