Tuning  »  Aktualności  »  ABT Audi RS4 Avant - dla Ciebie dla rodziny
ABT Audi RS4

ABT Audi RS4 Avant - dla Ciebie dla rodziny

2018-02-09 - F. Michalak     Tagi: Audi, Audi RS4 Avant, Abt
Audi RS4 Avant w najnowszym wcieleniu kontynuuje język stylistyczny niemieckiego producenta, a przy tym wygląda naprawdę agresywnie. Samochód został całkiem niedawno zaprezentowany i spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem. Pod maską pracuje przecież ta sama jednostka co w najnowszym RS5. 
ABT Audi RS4ABT Audi RS4
ABT dorzuciło swoje 5 groszy, a efekt finalny jest zdumiewający. Samochód zyskał przeprojektowany zderzak z przodu, nowe listwy progowe oraz pokaźniejszy dyfuzor z tyłu. Wszystko wykończone jest w kolorze nardo grey (oczywiście jednym z wielu). Dodajmy do tego 20-calowe felgi dostępne w głębokiej czerni zarówno w macie jak i połysku. 
ABT Audi RS4ABT Audi RS4
Najważniejsze jednak pod maską. Jednostka 2.9 V6 została wzmocniona z 450 do 510KM. Moment urósł do 680Nm. Nie podano oficjalnych danych, ale auto z pewnością powinno przyspieszać do pierwszej setki poniżej 4s. Obniżone zawieszenie powinno pomóc w sprawnym pokonywaniu zakrętów. Trzeba przyznać, że nowa gama modelowa Audi w wydaniach od ABT prezentuje się wyśmienicie bezwzględu na model. 

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
WRC 8 - odcinek w Chile


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

ABT Audi RS4 Avant - dla Ciebie dla rodziny