Tuning  »  Aktualności  »  Audi R8 Spyder po tuningu ABT - geometryczne kształty
Audi R8 Spyder ABT

Audi R8 Spyder po tuningu ABT - geometryczne kształty

2017-10-19 - F. Michalak     Tagi: Audi, Audi R8, Audi R8 Spyder, Abt
Audi R8 Spyder od niedawna cieszy oczy wszystkich fanów niemieckiej marki. Nadworny tuner postanowił dodać swoje pięć groszy do stylistyki supersamochodu. Jak wyszło?

Do wyboru klienci będą mieli dwa body-kity. Jeden z nich "grzeczniejszy" nastawiony na jazdę na co dzień oraz drugi bardziej agresywny, przypominający auta torowe. Na zdjęciach zaprezentowano ten drugi o nazwie "race". Charakteryzują go znacznie powiększone wloty powietrza z przodu. Auto siedzi optycznie niżej ziemi, dzięki dodatkowym progom po bokach. Producent nie zapomniał o dyfuzorze, który w tej wersji posiada dodatkowe wykończenia z carbonu. Oczywiście dodano carbonowe lotki, coraz popularniejsze u tunerów. 
Audi R8 Spyder ABTAudi R8 Spyder ABT
Pod maską również zmiany. Standardowe 540KM odeszło w niepamięć. Teraz R8 Spyder może się równać ze swoim starszym bratem Audi R8 V10 Plus, ponieważ również posiada 610KM. Według tunera i wedle życzeń klienta moc można maksymalnie podnieść do 630KM. Ceny nie są znane, ale zapewne poznają je jedynie zainteresowani no i posiadający ten samochód. 
Audi R8 Spyder ABTAudi R8 Spyder ABT

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Rivan R1T - pierwszy teaser


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Audi R8 Spyder po tuningu ABT - geometryczne kształty