Tuning  »  Aktualności  »  Audi RS5 w szarym macie na felgach Forgiato - przepis na sukces
Audi RS5 Forgiato

Audi RS5 w szarym macie na felgach Forgiato - przepis na sukces

2017-11-19 - F. Michalak     Tagi: Audi, Audi RS5, Forgiato Wheels, Audi RS5 Coupe
Wiele osób zarzuca, że obecna generacja Audi RS5 została przez stylistów zaprojektowana zbyt grzecznie. Poszerzone nadkola i liczne przetłoczenia nadają charakteru, lecz całość zdaje się być nie tak agresywna jak choćby poprzednia wersja. Co powiecie na taki zestaw?

Tutaj auto zostało wykończone w już nie tak popularnym jak kiedyś szarym macie - trzeba przyznać, że na tej linii nadwozia kolor prezentuje się idealnie. Dołóżmy do tego felgi Forgiato Tec 2,5 wykończone w czarnym macie z czerwonym obramowaniem. Efekt jest powalający i na pewno zwraca uwagę. Reszta w aucie została seryjna co tylko potwierdza, że drobne poprawki mogą sprawić, że nowe RS5 będzie jednym z najlepiej wyglądających sportowych coupe. 
Audi RS5 ForgiatoAudi RS5 Forgiato
Dla przypomnienia pod maską pracuje tutaj 6-cylindrowa jednostka generująca 450KM oraz 600Nm. Przyspieszenie to kwestia 3,9s do 100 km/h, a V-max wynosi 280 km/h po zdjęciu elektronicznego kagańca. 
Audi RS5 Forgiato

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Jaguar XE SV Project 8 i XE 300 Sport szaleją na plaży


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Audi RS5 w szarym macie na felgach Forgiato - przepis na sukces

Audi RS5 w szarym macie na felgach Forgiato - przepis na sukces
dtmMASTERS 2017-11-19 23:16
Wygląd to od zawsze kwestia gustu, bez względu na to czy jesteś szpanerem czy kierowcą liczy się to jak auto jeździ, hamuje i się zachowuje a to doceni każdy z nich. Pomijając uboższy motor i jego "gang" (bo to zawsze można zmienić) odsłona modelu z "Kempten" z pewnością jest bardziej interesująca a koszty zmian z pewnością zmieszczą się w absurdalnych cenach felg Forgiato.