Tuning  »  Aktualności  »  BMW 540i Touring z pakietem Dahler Design & Technik
Dahler Design & Technik

BMW 540i Touring z pakietem Dahler Design & Technik

2017-07-26 - J. Kruczek     Tagi: BMW serii 5, BMW 5, BMW, Tuning, Dahler
BMW serii 5 Touring w najnowszej odsłonie jest ciekawym połączeniem komfortu, przestrzeni i niezłych osiągów. Jednak jak to bywa wśród posiadaczy aut tej marki seria to nie wszystko. Czasem chciałoby się mieć coś więcej.

Najnowsze kombi niemieckiej marki nie jest jeszcze częstym bywalcem tunerów, ale to się wkrótce zmieni. Dahler Design & Technik przygotował pierwszy pakiet wzmacniający dla praktycznego modelu. Na warsztat trafił model 540i w wersji tylnonapędowej oraz xDrive. Pierwszy poziom modyfikacji podnosi moc do 375 KM i 560 Nm, zaś drugi poziom winduje moc do 394 KM i 580 Nm.
Dahler Design & TechnikDahler Design & Technik
Tuner zapowiada też, że pracuje już nad oprogramowaniem wzmacniającym dla pozostałych wersji nowej "piątki". Tuner oferuje do pakietu sportowy układ wydechowy z systemem aktywnego dźwięku. Nadwozie osadzono na sportowym zawieszeniu, zaś w nadkolach umieszczono w zależności od wyboru 20 bądź 21-caowe felgi. Silnik pozbawiono elektronicznego kagańca, a przed kierowca pojawią się zegary wyskalowane do 330 km/h ze specjalnie przygotowaną iluminacją świetlną. Dahler Design & Technik zapowiada też rozbudowany pakiet aerodynamiczny, który będzie dostępny w nieco późniejszym terminie.
Dahler Design & TechnikDahler Design & Technik
Dahler Design & TechnikDahler Design & TechnikDahler Design & TechnikDahler Design & TechnikDahler Design & TechnikDahler Design & TechnikDahler Design & TechnikDahler Design & TechnikDahler Design & TechnikDahler Design & TechnikDahler Design & TechnikDahler Design & TechnikDahler Design & TechnikDahler Design & TechnikDahler Design & Technik

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
NIO EP9 na trasie festiwalu w Goodwood


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

BMW 540i Touring z pakietem Dahler Design & Technik