Tuning  »  Aktualności  »  BMW M2 od RevoZport - aerodynamika na pierwszym miejscu
BMW M2 RevoZport

BMW M2 od RevoZport - aerodynamika na pierwszym miejscu

2017-05-27 - F. Michalak     Tagi: BMW, BMW M2, RevoZport
BMW M2 to według wielu najlepsza M-ka obecnie dostępna na rynku. Nic więc dziwnego, że coraz więcej tunerów bierze się za auto z tak ogromnym potencjałem i próbuje swoich sił w poprawieniu nie tylko świetnego już wyglądu ale także szeroko pojętego performance'u. 

Idealnym przykładem jest auto przygotowane przez RevoZport. Aerodynamika i kolejne dokładki z przodu i tyłu auta mają tutaj znaczenie. Z przodu przywita nas dodatkowy splitter, który można ustawić w trzech wybranych położeniach (street, sport i track). Większe wloty powietrza w zderzaku powodują teraz lepsze chłodzenie hamulców, a także odprowadzanie ciepła z chłodnicy, która nie ma w tym aucie łatwego zadania. 
BMW M2 RevoZportBMW M2 RevoZport
Z tyłu lekko poszerzono nadkola, natomiast dyfuzor zbudowano z taki sposób, aby jak najlepiej odprowadzał ciepło z układu wydechowego oraz zapewniał docisk przy wyższych prędkościach. O sam docisk w głównej mierze dba natomiast potężne skrzydło zamontowane na klapie bagażnika. Moc auta również zwiększono z 370 do 480KM za sprawą nowego wydechu, ustawienia komputera oraz wtrysków. Piękna maszyna!
BMW M2 RevoZportBMW M2 RevoZport

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
SsangYong Korando - teaser SUVa


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

BMW M2 od RevoZport - aerodynamika na pierwszym miejscu