Tuning  »  Aktualności  »  Daihatsu Copen zmieniony w mini Nissana GT-R
Daihatsu Copen

Daihatsu Copen zmieniony w mini Nissana GT-R

2018-07-16 - J. Kruczek     Tagi: Daihatsu, Daihatsu Copen, Tuning, Liberty Walk Performance
Nissan GT-R może i jest stosunkowo tanim autem sportowym w świecie supersamochodów, ale i tak pozostaje poza zasięgiem większości z ludzi. Ciekawe rozwiązanie tego problemu znalazła firma Liberty Walk.

Postanowiła ona zmienić małego Daihatsu Copen w coś przypominającego miniaturowa wersję Nissana GT-R. Liberty Walk to mistrzowie modyfikowania nadwozi. Każdy kolejny projekt robi astronomiczne wrażenie. Nie inaczej jest tym razem. Daihatsu Copen to mało emocjonujący samochód. Jednak z bodykitem Liberty Walk zwraca na siebie uwagę.
Daihatsu CopenDaihatsu Copen
Jak widać na fotografiach przednia część auta jest bezpośrednio inspirowana modelem GT-R. Mamy tu charakterystyczny grill i wloty powietrza w zderzaku. Na dole znajdziemy gigantyczny przedni spojler. Patrząc dalej dostajemy potężne nadkola będące charakterystycznym elementem od Liberty Walk. W tyle uwagę przykuwa dyfuzor rodem z Nissana GT-R oraz potężne skrzydło zapewniające spory docisk.
Daihatsu CopenDaihatsu Copen
Daihatsu Copen nie jest szybkim autem i z pewnością nie wykorzysta takiego pakietu aerodynamicznego. Jednak na japońskich drogach z pewnością przyciągnie spojrzenia gapiów.
Daihatsu CopenDaihatsu Copen

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
GRID - pokaz rozgrywki


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Daihatsu Copen zmieniony w mini Nissana GT-R