Tuning  »  Aktualności  »  Fiat Fullback Cross - zastrzyk luksusu od Garage Italia
Fiat Fullback Cross

Fiat Fullback Cross - zastrzyk luksusu od Garage Italia

2018-09-20 - J. Kruczek     Tagi: Fiat, Fiat Fullback Cross, Pickup, Tuning, Garage Italia Customs
Fiat Fullback Cross nie należy do specjalnie wyszukanych i luksusowych samochodów. Mamy tu do czynienia z wołem roboczym zbudowanym na bazie Mitsubishi L200. Garage Italia postanowiło zmienić nieco oblicze włoskiego pickupa.

Tuner słynący z przeróbek Fiatów tknął ducha luksusu w ten użytkowy pojazd. Co ciekawe pojazd zaprezentowano w Hanowerze jako koncept. Firma poinformowała jednak, że w przypadku dobrego odbioru rozważy wprowadzenie modyfikacji do stałej oferty.
Fiat Fullback CrossFiat Fullback Cross
W przypadku nadwozia dostaliśmy brązowy dach oraz osłony lusterek w tym samym kolorze. Do tego dochodzą chromowane klamki w drzwiach oraz 17-calowe czarne felgi aluminiowe. Te zostały obute w terenowe opony. Modyfikacje nadwozia więc nie powalają, ale zdecydowanie więcej dzieje się we wnętrzu.
Fiat Fullback CrossFiat Fullback Cross
Tapicerkę zastąpiono brązową skórą Elmo Vintage. Na fotelach oprócz skóry pojawiły się brązowe obicia z materiału mające zapewniać większy komfort. Tak obszyte wnętrze nadaje zdecydowanie bardziej luksusowego wymiaru. Niestety tuner nie wspomniał nic, o ewentualnych dodatkowych opcjach wyposażenia. Nie zdradzono też czy zmodyfikowano napęd. Ewentualne szczegóły poznamy zapewne, gdy zapadnie decyzja o produkcji pakietu.
Fiat Fullback CrossFiat Fullback Cross

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
GRID - pokaz rozgrywki


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Fiat Fullback Cross - zastrzyk luksusu od Garage Italia