Tuning  »  Aktualności  »  Lamborghini Aventador S z dyskretnym pakietem od Mansory
Lamborghini Aventador S

Lamborghini Aventador S z dyskretnym pakietem od Mansory

Mansory jest znane z dość krzykliwych projektów. Tym bardziej zaskakujący jest nowy pakiet zaprezentowany przez tego tunera dla Lamborghini Aventador S. Najwyraźniej projektanci firmy uznali, że włoskie superauto jest wystarczająco krzykliwe.

Lamborghini Aventador S wzbogacił się o komplet dokładek nadwozia wykonanych z włókna węglowego. Tuner przygotował przedni spojler, wykończenia wlotów powietrza, osłony lusterek, spojler, progi oraz pokrywę silnika. Lekkie elementy są dostępne w różnym wykończeniu, więc spasują do każdego koloru nadwozia.
Lamborghini Aventador SLamborghini Aventador S
Mansory wyposażyło superauto w ciekawe felgi o nazwie Carbonado-V. Koła posiadają rozmiary 9x20 cali z przodu i 13x21 cali z tyłu. Te zostały obute w opony Pirelli P Zero. Karbon zagościł także we wnętrzu. Elementy z włókna węglowego pojawiły się na kierownicy, panelu instrumentów oraz desce rozdzielczej i drzwiach. Na życzenie klienci mogą zamówić luksusową skórzaną tapicerkę.
Lamborghini Aventador SLamborghini Aventador S
Mansory nie pokusiło się o modyfikacje napędu. Mimo to Lamborghini Aventador S może się pochwalić mocą 730 KM i momentem obrotowym 690 Nm, co oznacza, że nikt nie powinien narzekać na braki mocy.
Lamborghini Aventador SLamborghini Aventador SLamborghini Aventador SLamborghini Aventador S

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
GRID Autosport - opcje kontroli na Nintendo Switch


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Lamborghini Aventador S z dyskretnym pakietem od Mansory