Tuning  »  Aktualności  »  Mercedes V z pakietem stylistycznym od TopCar
Mercedes V TopCar

Mercedes V z pakietem stylistycznym od TopCar

2018-06-10 - J. Kruczek     Tagi: Mercedes, Mercedes V, Tuning, Van
Tunerzy dość rzadko biorą się za modyfikowanie vanów. Takie pojazdy głównie służą do pracy, ale są na rynku modele przeznaczone do prywatnych zastosowań. I te całkiem nieźle prezentują się po dodaniu kilku sportowych akcentów.

TopCar postanowił przygotować pakiet modyfikacji dla Mercedesa klasy V. Ten van już w standardzie wygląda dość dynamicznie i atrakcyjnie. Projektanci tunera doszli jednak do wniosku, że może być lepiej. I faktycznie wyposażył maszynę w naprawdę efektowne dodatki.
Mercedes V TopCarMercedes V TopCar
Projektanci firmy przygotowali bardziej efektowne i agresywne zderzaki z większymi wlotami powietrza. Nadwozie wzbogacono o nowe progi, elementy aerodynamiczne czy światła LED. Nie mogło też zabraknąć tylnego dyfuzora i efektownych końcówek wydechu. Całość pakietu dopełniają zmodyfikowany grill oraz efektowne felgi. Nie mogło się też obejść bez oklejenia nadającego nadwoziu dynamiki.
Mercedes V TopCarMercedes V TopCar
Rosyjski tuner przygotował dwie wersje pakietu. Różnią się one materiałem z jakiego wykonano poszczególne elementy. Podstawowy pakiet kosztuje 12 090 euro, a wykonany z włókna węglowego to koszt 16 750 euro.
Mercedes V TopCarMercedes V TopCarMercedes V TopCarMercedes V TopCarMercedes V TopCarMercedes V TopCarMercedes V TopCarMercedes V TopCar

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
GRID - pokaz rozgrywki


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Mercedes V z pakietem stylistycznym od TopCar