Tuning  »  Aktualności  »  Mercedes klasy S z agresywnym pakietem od Wald International
Wald International

Mercedes klasy S z agresywnym pakietem od Wald International

2020-01-05 - J. Kruczek     Tagi: Mercedes, Wald International, Mercedes S, Tuning
Wald International od dawna używało nazwy Black Bison do swoich topowych pakietów. Ostatnio pojawił się kolejny zestaw modyfikacji opatrzony tą nazwą. Nowe części powstały z myślą o najnowszym Mercedesie S-klasy.

Najnowszy pakiet Wald International nie należy do specjalnie urodziwych i docenią go głównie fani krzykliwych projektów. Zmodyfikowane zderzaki, progi oraz liczne dodatki nadwozia można uznać wręcz za wulgarne. Szczególnie patrząc na pierwotny charakter limuzyny.
Wald InternationalWald International
W pokazowym egzemplarzu postawiono na biel nadwozia dobrze kontrastującą z czarnymi i chromowanymi elementami przygotowanymi przez tunera. W nadkolach umieszczono olbrzymie felgi dobrze komponujące się z obniżonym zawieszeniem. W kwestii wnętrza Wald przygotował tylko aluminiowe łopatki zmiany biegów. Posiadacze Mercedesa S nie będą jednak mieli problemu ze znalezieniem tunera, który diametralnie zmieni kabinę. Najnowszy pakiet możemy podziwiać na oficjalnych fotografiach.
Wald InternationalWald International
Wald InternationalWald InternationalWald InternationalWald InternationalWald InternationalWald InternationalWald InternationalWald InternationalWald InternationalWald InternationalWald InternationalWald InternationalWald International

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Monster Energy Supercross 3 - gameplay z trasy treningowej


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Mercedes klasy S z agresywnym pakietem od Wald International