Tuning  »  Aktualności  »  Mugen wprowadza się do salonów Hondy!
Honda Civic Type-R Mugen 200

Mugen wprowadza się do salonów Hondy!

2010-06-13 - R. Warecki     Tagi: Honda, Mugen, Honda Civic, Honda Civic Type R, Tuning
Salony marki Honda w Wielkiej Brytanii już niebawem zaoferują swoim klientom akcesoria firmy Mugen. Jako pierwszy kraj w Europie, brytyjscy dilerzy dołączyli do programu Mugen Original Parts co pozwoli im na bezpośrednią sprzedaż akcesoriów japońskiego tunera.

“Jesteśmy zaszczyceni, że możemy współpracować z obeznanymi entuzjastami marki Honda, którzy zaprezentują produkty firmy Mugen szerszemu gronu. Mugen jest znany w Japonii od 35 lat, lecz na brytyjskim rynku to relatywnie nowa marka, nieutożsamiana jeszcze ze sportem samochodowym i poważnym tuningiem. Dzięki temu programowi, chcemy zwrócić uwagę nowych i obecnych klientów na produkty Mugen, znanego na całym świecie lidera w branży sportów samochodowych.”
Powiedział Colin Whittamore z Mugen Euro. Na początku w salonach pojawią się lekkie obręcze, klocki hamulcowe, shortshiftery, zestawy sportowego zawieszenia i elementy stylistyczne do obecnej generacji Civic Type-R (FN2). W ciągu najbliższych dwunastu miesięcy oferta poszerzy się o kolejne modele Hondy. Na wszystkie części udzielana jest gwarancja producenta wynosząca jeden rok lub 10.000 mil przebiegu.
Honda Civic Type-R Mugen 200Honda Civic Type-R Mugen 200
W programie, weźmie udział ośmiu dilerów z Wysp Brytyjskich: Avonvale Honda, Bristol Honda, Inchcape Honda, Brayley Honda, Two Mills Honda, Phoenix Honda, Ewens of Cornhill, Donnelly & Taggart. Pozostaje mieć nadzieję, że w niedługim czasie współpraca rozciągnie się na większą część Europy, w tym na Polskę. Wszak marka Honda, gromadzi wokół siebie całe rzesze fanów także w naszym kraju.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Aston Martin Valkyrie jeździ na SIlverstone


źródło: autoevolution.com

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Mugen wprowadza się do salonów Hondy!