Tuning  »  Aktualności  »  Novitec wział się za Lamborghini Aventador S - jest dobrze
Lamborghini Aventador S

Novitec wział się za Lamborghini Aventador S - jest dobrze

2018-03-29 - F. Michalak     Tagi: Novitec, Lamborghini, Lamborghini Aventador LP700-4
Novitec znany jest z tuningu bardzo szybkich i drogich samochodów. Wizytówką marki jest zazwyczaj układ wydechowy, którego nie da się pomylić z żadnym innym. Wystarczy wspomnieć tutaj o Ferrari FF, które po kuracji w Novitecu wyzwala dźwięk, który trudno porównać do czegokolwiek na drogach. 
Lamborghini Aventador SLamborghini Aventador S
Lamborghini Aventador to gracz z podobnej ligi - równie egzotyczny i szybki. Novitec poprawił w i tak pięknym włoskim aucie linie nadwozia przez dodanie swojego autorskiego body kitu z włókna węglowego. Mamy więc dodatkowy splitter, progi i bardziej rozbudowany dyfuzor oraz pokaźnej wielkości skrzydło. 
Lamborghini Aventador SLamborghini Aventador S
Pod maską również zmiany. W sumie to największy wkład ma tutaj nowy, lżejszy układ wydechowy. Nie tylko zaoszczędził on 21 kg wagi, ale również dodał trochę mocy. Aventador S ma teraz 763KM i 2.8s do pierwszej setki. Nie obyło się bez zmiany felg. 20-cali z przodu i 21-cali z tyłu robią wrażenie i wyglądają bardziej agresywnie niż standardowe, a przy obniżonym o 30mm zawieszeniu efekt jest naprawdę niesamowity. 
Lamborghini Aventador S

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
WRC 8 - odcinek w Chile


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Novitec wział się za Lamborghini Aventador S - jest dobrze

Novitec wział się za Lamborghini Aventador S - jest dobrze
gino 2018-03-30 22:24
Felgi 20 z przodu i 21 z tyłu Aventador S ma standardowo więc poza design'em i marką innego producenta jak np. Vossen nic się nie zmieniło a i one specjalnie d..u nie urywają w porównaniu np. z Pur Wheels RS05 V2. Te są bardziej godne takiej maszyny.