Tuning  »  Aktualności  »  Porsche Macan - TechArt przygotował pakiety stylistyczne
Porsche Macan

Porsche Macan - TechArt przygotował pakiety stylistyczne

2018-10-29 - J. Kruczek     Tagi: Porsche, Porsche Macan, SUV, Tuning, TECHART
Porsche Macan jest jednym z atrakcyjniejszych SUVów na rynku. Jednak niektórym klientom może brakować nieco agresji w eleganckim nadwoziu. I tu z pomocą przychodzi firma TechArt, która przygotowała dwa pakiety modyfikacji dla nowego Macana.

Posiadacze auta mogą wybrać pakiet Sport bądź Sport+. Oba pakiety dodają do nadwozia liczne elementy z włókna węglowego mające na celu poprawić aerodynamikę. Dodatki wykonano w fortepianowej czerni co szczególnie na białym nadwoziu wygląda bardzo efektownie. Pakiet Sport+ dodatkowo posiada spory przedni spojler.
Porsche MacanPorsche Macan
Poszerzone nadkola doskonale komponują się z szerszymi felgami TechArt Formula IV w rozmiarze 21 cali. Pakiety obejmują także nową sportową kierownicę obszytą skórą. Całość w kokpicie dopełniają specjalne dywaniki. W pakiecie Sport+ znajdziemy kilka opcji wzmocnienia napędu. Tutaj tuner nie zdradza detali, ale zapowiada, że posiada pakiety wzmacniające dla każdej wersji napędowej Macana. Tak więc posiadacze tego SUVa bez względu na napęd mogą skorzystać z oferty TechArt.
Porsche MacanPorsche Macan
Porsche MacanPorsche MacanPorsche MacanPorsche MacanPorsche MacanPorsche MacanPorsche MacanPorsche MacanPorsche MacanPorsche Macan

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Aston Martin Valkyrie jeździ na SIlverstone


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Porsche Macan - TechArt przygotował pakiety stylistyczne