Tuning  »  Aktualności  »  Rolls-Royce Dawn Spofec - zatrważający luksus
Rolls-Royce Dawn Spofec

Rolls-Royce Dawn Spofec - zatrważający luksus

2016-09-19 - F. Michalak     Tagi: Kabriolet, Spofec, Rolls Royce Dawn
Rolls-Royce Dawn to obecnie chyba najbardziej dostojny kabriolet, jaki można sobie wymarzyć. Luksus idzie tu w parze z niedościgniona elegancją oraz sporym zapasem mocy pod prawą stopą. Ci, którzy nie czują się wyjątkowo w jednym z najdroższych obecnie kabrioletów, mogą iść po pomoc to tunera Spofec. 
Rolls-Royce Dawn SpofecRolls-Royce Dawn Spofec
W pakiecie do naszego Rollsa dostaniemy przeprojektowane przednie i tylne zderzaki oraz progi. Wszystko wykonane z najwyższej jakości włókna węglowego. Lakier można dowolnie modyfikować i tak naprawdę zrobić auto pod własne dyktando. Dla dopełnienia masywnego wyglądu auto zostało postawione na 22 calowych felgach, które również posiadają nieograniczoną paletę kolorów. 
Rolls-Royce Dawn SpofecRolls-Royce Dawn Spofec
Bardziej sportowych wrażeń ma dostarczyć zawieszenie obniżające się o 40mm powyżej prędkości 140 km/h. Licznik powędruje jednak znacznie dalej, dzięki modyfikacjom silnika. Teraz nasz krążownik ma 686KM i 980Nm momentu. Pozwala to na sprint do setki w 4,6s - nie zapominajmy, że auto waży 2560kg. Wszystko za sprawą zmodyfikowanej mapy silnika, wtrysków, zapłonu czy doładowania. Idealny sposób na pokazanie się w słoneczny dzień. 
Rolls-Royce Dawn SpofecRolls-Royce Dawn Spofec

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
24h Le Mans 2018 - highlights


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Rolls-Royce Dawn Spofec - zatrważający luksus