Tuning  »  Aktualności  »  Rosjanie wzięli na warsztat Porsche Panamerę. Co z tego wyszło?
Porsche Panamera TopCar

Rosjanie wzięli na warsztat Porsche Panamerę. Co z tego wyszło?

2017-08-31 - F. Michalak     Tagi: Porsche, Porsche Panamera, Lumma Design TopCar
Nowe Porsche Panamera jest coraz częstszym gościem na naszych drogach. Samochód został odebrany bardzo pozytywnie a chętnych na zakup nowego auta nie brakuje. Ci, którzy wydadzą już te 700 tysięcy zł. lub więcej na Panamerę będą mogli wyłożyć dodatkowe 100 tys. zł. na unikalny body kit. 
Porsche Panamera TopCarPorsche Panamera TopCar
Rosjanie z firmy tuningowej TopCar postanowili dołożyć kilka elementów do nadwozia Panamery. Trzeba przyznać, że często taki tuning rujnuje doszczętnie sylwetkę i design samochodu. W tym przypadku wyszło jednak całkiem ciekawie, a auto prezentuje się agresywniej. Z przodu standardowo przemodelowano zderzak, który teraz straszy większymi wlotami powietrza. 
Porsche Panamera TopCar
Samochód optycznie jest obniżony dzięki dodatkowym bocznym dokładkom. Tył wyposażono w większy dyfuzor oraz napis Stingray GTR. Taka zabawa to koszt niemal 25 tys. euro za samo nadwozie z włókna węglowego. Do tego dochodzi opcjonalne nowe wnętrze obszyte w całości skórą - ceny nie są znane, ale powinny kosztować podobnie do modyfikacji zewnętrznych. Auto idealnie będzie prezentować się na drogach w Emiratach Arabskich, ponieważ szejkowie kochają takie samochody. 

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
24h Le Mans 2018 - highlights


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Rosjanie wzięli na warsztat Porsche Panamerę. Co z tego wyszło?