Tuning  »  Aktualności  »  Tesla Model X od Noviteca. Przyszłość tuningu?
Tesla Model X

Tesla Model X od Noviteca. Przyszłość tuningu?

2017-08-12 - F. Michalak     Tagi: Tesla, Novitec, Tesla Model X
Novitec znany jest ze swoich projektów na najdroższych samochodach na świecie. Teraz z racji eko podejścia wielu producentów postanowił wziąć na warsztat króla aut elektrycznych - Teslę. Model X przeszedł kilka modyfikacji zrywając z łatką niezbyt urodziwego. 

Novitec postarał się, aby od razu było widać, że mamy do czynienia z szybkim zawodnikiem. Z przodu zamontowano delikatny splitter optycznie obniżający samochód. Po bokach widnieją dodatkowe progi a z tyłu schludnie wmontowano spojler. Wszystko to, aby ulepszyć aerodynamikę co potwierdził sam Novitec w testach w tunelu aerodynamicznym. 
Tesla Model XTesla Model X
Dodatkowo auto posadzono na 22-calowych kutych felgach nad którymi pieczę sprawował Vossen. Do wyboru będą aż 72 kolory wykończenia w połysku lub macie. Warto według Was silić się na takie modyfikacje?
Tesla Model XTesla Model X
Tesla Model X

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Rally Legend San Marino 2019 :)


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
2

Komentarze do:

Tesla Model X od Noviteca. Przyszłość tuningu?

Tesla Model X od Noviteca. Przyszłość tuningu?
Beza0 2017-08-23 09:11
prezentuje sie rewelacyjnie. Mnie pozostaje "tuning" lakieru tylko, czyli wosk http://k2.com.pl/produkty/k2-spectrum?utm_source=b2cms&utm_medium=ko dzięki któremu przynajmniej lakier jest spektakularny :-)
Tesla Model X od Noviteca. Przyszłość tuningu?
piniadz 2017-08-24 22:42
wszędzie te reklamy same się włączają nawet strony wrócić się normalnie nie da, bo reklamy blokują. moderatorze co mnie czytasz wiem ze tam siedzisz bo wypłatę masz i cicho siedzisz. ale ten właściciel tej strony to niezła złotówa nie da sie inaczej bardziej kulturalnie za reklamy kasę zbierać? więcej merytoryki dobrych artykułów i ludzie sami wchodzić będą a nie reklama na reklama. please