Tuning  »  Aktualności  »  Toyota 86 Rocket Bunny - coupe z szalonym nadwoziem
GT86 Rocket Bunny

Toyota 86 Rocket Bunny - coupe z szalonym nadwoziem

2018-11-15 - J. Kruczek     Tagi: Toyota, Tuning, Toyota GT-86, Rocket Bunny
Toyota 86 Rocket Bunny jest idealnym przykładem japońskiego stylu tuningu. Sportowe coupe otrzymało nadwozie, które zmieniło jego oblicze z dynamicznego auta w szalony pocisk na kołach.

Firma Rocket Bunny postawiła na rozbudowany pakiet aerodynamiczny. Bodykit otwierają szerokie nadkola, progi oraz mocarne zderzaki z wielkimi wlotami i sporym dyfuzorem w tyle. Tylny spojler onieśmiela nie jedną wyścigówkę. Dodatkowe lotki umieszczone w bocznych częściach zderzaków dodatkowo dbają o docisk. Oczywiście elementy przynitowano, co dodaje charakteru.
GT86 Rocket BunnyGT86 Rocket Bunny
Auto przykleiło się do ziemi dzięki obniżonemu zawieszeniu Cusco. Dzięki temu kute felgi firmy Forgestar o średnicy 19 cali wyglądają obłędnie. Dodajmy, że przednie koła mają szerokość 9 cali, a tylne 11 cali. Zmodyfikowany dolot oraz katalizator GReddy zamykają listę modyfikacji.
GT86 Rocket BunnyGT86 Rocket Bunny
Toyota 86 Rocket Bunny powstała jako auto pokazowe. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby zwrócić się do japońskiego tunera po taki zestaw.
GT86 Rocket BunnyGT86 Rocket BunnyGT86 Rocket BunnyGT86 Rocket BunnyGT86 Rocket BunnyGT86 Rocket BunnyGT86 Rocket BunnyGT86 Rocket BunnyGT86 Rocket BunnyGT86 Rocket Bunny

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
GRID - pokaz rozgrywki


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Toyota 86 Rocket Bunny - coupe z szalonym nadwoziem