Tuning  »  Aktualności  »  Volkswagen Beetle - zastrzyk emocji od ABT
Volkswagen Beetle

Volkswagen Beetle - zastrzyk emocji od ABT

2018-05-06 - J. Kruczek     Tagi: Volkswagen Beetle, Volkswagen, Tuning, Abt
Volkswagen Beetle nie jest niestety oferowany w sportowej odmianie GTI. Tym samym brakuje w gamie tego stylowego modelu atrakcyjnej wersji dającej emocjonujące doznania na drodze. Ten brak postanowiła nadrobić firma ABT.

Tuner zmodyfikował silnik "Garbusa" wyciskając z niego 286 KM i 430 Nm momentu obrotowego. Moc podniesiono głównie przez zmiany w jednostce sterującej pracą silnika. Niestety tuner nie zdradził osiągów podrasowanego Beetle'a, ale wzrost o 69 KM i 80 Nm na pewno robi różnicę.
Volkswagen BeetleVolkswagen Beetle
Podrasowany Volkswagen Beetle może się pochwalić sześciotłoczkowymi zaciskami hamulców na wentylowanych tarczach w rozmiarze 370x35 mm. ABT wymieniło też sprężyny na sztywniejsze i niższe zarazem. W nadkolach zagościły 19-calowe felgi dostępne w kilku kolorach. Wnętrze zdominowała skóra. Pokryto nią praktycznie każdy widoczny detal. Plastikowe elementy zastąpiono zaś włóknem węglowym.
Volkswagen BeetleVolkswagen Beetle
ABT przedstawiło projekt jako indywidualny twór. Jednak tuner zasygnalizował przy tym, że może bez problemu zmienić oblicze Volkswagena Beetle'a. Wystarczy odwiedzić firmę i zapoznać się z cenami modyfikacji.
Volkswagen BeetleVolkswagen BeetleVolkswagen BeetleVolkswagen BeetleVolkswagen BeetleVolkswagen BeetleVolkswagen BeetleVolkswagen BeetleVolkswagen BeetleVolkswagen Beetle

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Mini Hoonitruck, czyli Honda N600 na sterydach


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Volkswagen Beetle - zastrzyk emocji od ABT