Tuning  »  Aktualności  »  Volkswagen Golf R od ABT - niezaprzeczalnie mocny
Volkswagen Golf R ABT

Volkswagen Golf R od ABT - niezaprzeczalnie mocny

2017-10-31 - F. Michalak     Tagi: Volkswagen, Volkswagen Golf R, Abt
Volkswagen Golf R to idealna propozycja dla młodych kierowców, których nie stać na nowy supersportowy samochód, ale chcą mieć osiągi, wygląd i czystą przyjemność z jazdy. R-ka spełnia wszystkie te wymogi, ale według ABT z auta da się wycisnąć jeszcze więcej pozytywnych epitetów. 
Volkswagen Golf R ABTVolkswagen Golf R ABT
Standardowo 2-litrowy silnik generuje tutaj 310KM. Niby wystarcza, ale jeśli weźmiemy pod uwagę poważniejsza konkurencję w postaci Mercedesa A45 oraz Audi RS3 start ze świateł nie wygląda już tak kolorowo. ABT potrafi temu zaradzić. Po zmianach komputera z jednostki benzynowej udało się wykrzesać 400KM oraz 500Nm, a to wszystko przenoszone jest na obie osie. 
Volkswagen Golf R ABTVolkswagen Golf R ABT
Zawieszenie nie pozostało bez zmian - nowe stabilizatory oraz regulacja wysokości z maksymalnym obniżeniem o 45mm względem serii - brzmi dość poważnie. 6-tłoczkowe zaciski oraz głośniejszy układ wydechowy z nowymi końcówkami z pewnością będą w stanie narobić hałasu w mieście. Ceny pakietu ani oficjalne osiągi nie są dokładnie znane, ale taki zestaw spokojnie może konkurować z niemieckimi rywalami premium. 
Volkswagen Golf R ABT

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Rivan R1T - pierwszy teaser


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Volkswagen Golf R od ABT - niezaprzeczalnie mocny