Tuning  »  Aktualności  »  AC Schnitzer wziął na warsztat Toyotę Suprę
AC Schnitzer

AC Schnitzer wziął na warsztat Toyotę Suprę

2019-11-28 - J. Kruczek     Tagi: AC Schnitzer, Tuning, Toyota Supra, Toyota
AC Schnitzer specjalizuje się głównie w modyfikacjach samochodów BMW. Ostatnio jednak tuner wziął na warsztat swoją pierwszą Toyotę. Wybór padł oczywiście na najnowszą Suprę.

Tuner przede wszystkim zajął się napędem. Firma ma doświadczenie z jednostkami BMW, więc z łatwością wycisnęła z 3-litrowego motoru moc 400 KM, zamiast seryjnych 340 KM. Nie zdradzono osiągów zmodyfikowanej Supry, ale na pewno są lepsze niż w przypadku seryjnej maszyny.
AC SchnitzerAC Schnitzer
Sportowy wydech zadba o lepsze wrażenia audio w czasie dodawania gazu. Układ zawieszenia został wymieniony na wyczynowy i obniżył prześwit o 25 mm. Supra ma dzięki niemu znacznie szybciej pokonywać zakręty. W nadkolach mogą się znaleźć 20-calowe felgi obute w sportowe opony.

Oczywiście nie mogło się obejść bez odpowiedniego body kitu. AC Schnitzer zadbało przedni splitter, duży spojler na tylnej klapie oraz szersze progi czy zmienione wloty powietrza. We wnętrzu umieszczono sporo aluminiowych elementów. Całość prezentuje się po prostu świetnie.
AC SchnitzerAC Schnitzer
AC SchnitzerAC SchnitzerAC SchnitzerAC SchnitzerAC SchnitzerAC SchnitzerAC SchnitzerAC SchnitzerAC SchnitzerAC SchnitzerAC SchnitzerAC SchnitzerAC SchnitzerAC SchnitzerAC SchnitzerAC SchnitzerAC SchnitzerAC SchnitzerAC SchnitzerAC SchnitzerDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

AC Schnitzer wziął na warsztat Toyotę Suprę