Tuning  »  Aktualności  »  Audi Q7 z nowym pakietem od ABT Sportsline
Audi Q7

Audi Q7 z nowym pakietem od ABT Sportsline

2019-04-08 - J. Kruczek     Tagi: Audi, Audi Q7, Tuning, Abt
ABT Sportsline wzięło na warsztat najnowsze Audi Q7 i przygotowało nowy pakiet modyfikacji. Prezentowany pakiet dotyczy wersji 50 TDI napędzanej 3-litrowym silnikiem diesla o seryjnej mocy 282 KM i momencie obrotowym 600 Nm.

Przede wszystkim tuner zmodyfikował jednostkę sterującą silnikiem i wykrzesał z motoru moc 325 KM i moment obrotowy 650 Nm. Oczywiście za wzrostem mocy poszły wizualne zmiany jasno dające do zrozumienia, że mamy do czynienia z ostrzejszym modelem.
Audi Q7Audi Q7
I tak SUV otrzymał zmodyfikowane zderzaki z większymi wlotami powietrza z przodu i dyfuzorem w tyle. Auto zostało poszerzone nakładkami na błotniki oraz progi. W nadkolach zagościły efektowne 22-calowe felgi. Nowe elementy nadwozia wykonano z włókna węglowego. Karbon zagościł także we wnętrzu, gdzie dodaje sportowego charakteru.
Audi Q7Audi Q7
Tuner posiada w ofercie pakiety wzmacniające także dla innych wersji Q7. Tak więc posiadacze SUVa mogą swobodnie udać się do tunera po podrasowanie swojego egzemplarza. Zarówno wizualne, jak i mechaniczne.
Audi Q7Audi Q7Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Audi Q7 z nowym pakietem od ABT Sportsline