Tuning  »  Aktualności  »  Audi RS3 Sportback szybkie niczym Lamborghini dzięki ABT
Audi RS3 Sportback

Audi RS3 Sportback szybkie niczym Lamborghini dzięki ABT

2018-07-21 - J. Kruczek     Tagi: Audi, Audi RS3 Sportback, Audi RS3, Abt, Tuning
Audi RS3 Sportback jest niewątpliwie jednym z ulubionych modeli firmy tuningowej ABT. Co jakiś czas wychodzą nowe pakiety od ABT dla tego ostrego modelu. Najnowsza porcja modyfikacji sprawia, że hatchback jest szybszy od Lamborghini Gallardo LP560-4.

Wizualnie poza różnymi dokładkami dostępnymi u tunera w oczy rzucają się całkiem nowe felgi. Koła w rozmiarze 20 cali posiadają dziesięć ramion polakierowanych na czarno z srebrnymi rantami. Trzeba przyznać, że prezentują się one naprawdę efektownie. Felgi noszą nazwę ABT Sport GR.
Audi RS3 SportbackAudi RS3 Sportback
Co ważne tuner tym razem podał dane na temat osiągów swojego nowego cacka. I tak Audi RS3 Sportback po odpowiedniej kuracji może osiągnąć setkę w czasie 3,7 s, czyli tyle co wspomniane Lamborghini. Prędkość maksymalna jaką osiągniemy to 299 km/h.

Osiągi są zasługą modyfikacji w intercoolerze i układzie wydechowym oraz oczywiście zmianom jednostki sterującej silnikiem. W efekcie kierowca ma do dyspozycji 493 KM i 570 Nm momentu obrotowego. Całość dopełnia regulowane zawieszenie KW oraz układ hamulcowy z większymi tarczami.
Audi RS3 SportbackAudi RS3 Sportback
Audi RS3 SportbackAudi RS3 SportbackAudi RS3 SportbackAudi RS3 SportbackAudi RS3 SportbackAudi RS3 SportbackAudi RS3 SportbackAudi RS3 SportbackAudi RS3 SportbackDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Audi RS3 Sportback szybkie niczym Lamborghini dzięki ABT

Audi RS3 Sportback szybkie niczym Lamborghini dzięki ABT
gino 2018-07-21 22:28
Jeśli ma takie samo przyspieszenie jak lambo to jest równie szybkie a nie szybsze (w co i tak należy wątpić) więc bez wkręcanie prosimy