Tuning  »  Aktualności  »  BMW M3 i M4 od AC Schnitzer - tuning z niemiecką precyzją
BMW M3 AC Schnitzer

BMW M3 i M4 od AC Schnitzer - tuning z niemiecką precyzją

2016-08-01 - F. Michalak     Tagi: AC Schnitzer, BMW M4, BMW M3, BMW
BMW M3 i M4 to jedne z najchętniej tuningowanych M-ek a najlepsze jest to, że ich 6 cylindrowy silnik wręcz został stworzony do tuningu. Wszyscy zachwalają to ile z niego można wykrzesać i nie pozostała temu dłużna firma AC Schnitzer, znana ze swojego upodobania do BMW. 

Z fabrycznych 431 koni i 550Nm generowanych przez 3 litrową jednostkę wyciśnięto 510 koni i 645Nm i to bez wymiany jakichkolwiek podzespołów. Dodano do tego obniżone zawieszenie z przodu opuszczone o 25-30mm, natomiast z tyłu o 10-15mm. Pod nadwoziem będzie można także zamontować zawieszenie regulowanie w zakresie do 40mm co wpłynie na zachowanie auta w zakrętach i jeszcze lepszą kontrolę nad pojazdem. 
BMW M3 AC SchnitzerBMW M3 AC Schnitzer
AC Schnitzer zadbał także o odpowiedni wygląd. Z przodu dodano splitter z carbonu ważący jedynie 400 gramów, do tego lotki z przodu i tylne skrzydło a lusterka w carbonie dopełniają agresywnej, sportowej stylistyki. W połączeniu z niższym zawieszeniem, lepsza aerodynamika powinna zdziałać całkiem sporo w aucie o mocy 510 koni. 
BMW M3 AC SchnitzerBMW M3 AC Schnitzer
BMW M3 AC SchnitzerDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

BMW M3 i M4 od AC Schnitzer - tuning z niemiecką precyzją