Tuning  »  Car Audio  »  BMW Serii 1 jako democar HiFonics
BMW 1 Hifonics

BMW Serii 1 jako democar HiFonics

2011-06-12 - A. Ruciński     Tagi: BMW, Car Audio, BMW serii 1, HiFonics, DemoCar
Każda szanująca się firma branży car audio powinna mieć swój democar. W HiFonics dobrze o tym wiedzą, dlatego wypełnili BMW serii 1 swoim sprzętem po brzegi. Auto demonstracyjne miało premierę na targach Amicom w Lipsku i godnie reprezentowało firmę.

Zabudowa jedynki została wykonana przez Belgów z DEPO - Extremecaraudio. Profesjonalizm jest widoczny w każdym calu, a estetyczny zestaw idealnie wpasowuje się we wnętrze kompaktowego BMW.  Dużą zmianę wymusił montaż dużego wyświetlacza na desce rozdzielczej. Nie obeszło się bez przeniesienia pokręteł nawiewu na konsolę środkową. Ponure, czarne wnętrze obszyto jasnymi skórami, które dobrze komponują się z szarym kolorem nadwozia. Na boczkach i kierownicy znalazły się brązowe, zamszowe naszycia, nawiązujące kolorem do motywów umieszczonych na karoserii - winyli na masce i dachu. Całość wieńczą skręcane, chromowane felgi w stylu custom.
 
Jeśli chodzi o nagłośnienie to we wnętrzu upchnięto sprzęt HiFonics w najlepszych konfiguracjach. Poza wspomnianym już wyświetlaczem w oczy rzucają się wielkie subwoofery zamontowane w bagażniku, który dzielą na pół dwa wzmacniacze. W drzwiach zamontowano po parze głośników średnioniskotonowych, a w okolicach klamek znalazły się kopułki wysokotonowe. Wszystko to ozdobione jest białą skórą i zamszem.
BMW 1 HifonicsBMW 1 Hifonics
Dobrze, że producenci samochodowego nagłośnienia budując auta demonstracyjne nie skupiają się jedynie na walorach akustycznych, ale też na wyglądzie pojazdu. W tym przypadku, nawet bez nagłośnienia przedstawione BMW 1 jest łakomym kąskiem dla fanów subtelnych, estetycznych i profesjonalnych modyfikacji.źródło: caraudio

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

BMW Serii 1 jako democar HiFonics