Tuning  »  Aktualności  »  BMW X3 M Competition - delikatny pakiet stylistyczny i zastrzyk mocy od AC Schnitzer
BMW X3 M Competition od AC Schnitzer

BMW X3 M Competition - delikatny pakiet stylistyczny i zastrzyk mocy od AC Schnitzer

2020-01-22 - J. Kruczek     Tagi: BMW, BMW X3, BMW X3 M, SUV, Tuning
BMW X3 M Competition jest najostrzejszym wcieleniem bawarskiego SUVa. Maszyna w standardzie oferuje niezłe osiągi, ale te okazały się za małe dla specjalistów z AC Schnitzer, którzy wzięli na warsztat szybkiego SUVa.

Projektanci firmy postawili na dość subtelny pakiet aerodynamiczny obejmujący dokładki zderzaków i progów oraz skromny dyfuzor. W ten zostały wkomponowane dwie podwójne końcówki wydechu. W nadkolach znalazły się 22-calowe polerowane obręcze. Zawieszenie zostało obniżone o 25 mm i usztywnione. To powinno poprawić trakcję.
BMW X3 M Competition od AC SchnitzerBMW X3 M Competition od AC Schnitzer
BMW X3 M Competition od AC Schnitzer zwraca na siebie uwagę nie wyglądem, a tym co drzemie pod maską. Sercem SUVa jest trzylitrowy, podwójnie doładowany motor sześciocylindrowy. Tuner podrasował jednostkę do 600 KM mocy i 700 Nm momentu obrotowego. Tym samym zaserwowano wzrost tych parametrów o odpowiednio 90 KM i 100 Nm. Jest to zasługą chiptuningu.
BMW X3 M Competition od AC SchnitzerBMW X3 M Competition od AC Schnitzer
Na koniec uszlachetniono nieco wnętrze dodając aluminiowe pedały oraz czarne łopatki zmiany biegów czy czarne pokrętło systemu iDrive. Całość jest bardzo subtelna i elegancka. Pakiet dla BMW X3 M Competition od AC Schnitzer powinien się cieszyć sporą popularnością.
BMW X3 M Competition od AC SchnitzerBMW X3 M Competition od AC SchnitzerBMW X3 M Competition od AC SchnitzerBMW X3 M Competition od AC SchnitzerBMW X3 M Competition od AC SchnitzerBMW X3 M Competition od AC SchnitzerBMW X3 M Competition od AC SchnitzerBMW X3 M Competition od AC SchnitzerBMW X3 M Competition od AC SchnitzerBMW X3 M Competition od AC SchnitzerBMW X3 M Competition od AC SchnitzerBMW X3 M Competition od AC SchnitzerBMW X3 M Competition od AC SchnitzerBMW X3 M Competition od AC SchnitzerBMW X3 M Competition od AC SchnitzerBMW X3 M Competition od AC SchnitzerBMW X3 M Competition od AC SchnitzerBMW X3 M Competition od AC SchnitzerDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

BMW X3 M Competition - delikatny pakiet stylistyczny i zastrzyk mocy od AC Schnitzer

Podobne: BMW X3 M Competition - delikatny pakiet stylistyczny i zastrzyk mocy od AC Schnitzer
Podobne galerie: BMW X3 M Competition - delikatny pakiet stylistyczny i zastrzyk mocy od AC Schnitzer
Najczęściej czytane w tym miesiącu
Tapety na pulpit BMW