Tuning  »  Aktualności  »  Dacia Duster Elia - taniocha w stylu Bling Bling
Dacia Duster Elia

Dacia Duster Elia - taniocha w stylu Bling Bling

2012-12-12 - A. Ruciński     Tagi: Dacia, Dacia Duster, Elia
Elia słynie z modyfikacji Renault i pokrewnej Dacii. O ile jednak w przypadku tego pierwszego tuning wydaje się mieć sens, o tyle w kwestii Dacii można by polemizować.

Dacia jest budżetową marką, która stawia przede wszystkim na niskie ceny. Pytanie więc, czy ktoś kto kupił Dustera tylko dlatego, żeby zaoszczędzić sporo pieniędzy, zdecyduje się na tuning pochłaniający całe oszczędności? Poza tym najnowszy projekt Elii średnio do nas przemawia. Tuner postawił na styl bogaty w chromowane ozdobniki. Nie jesteśmy przeciwnikami tego typu modyfikacji, ale przyznacie, że bardziej pasują one do Hummera lub Cadillaca Escalade niż ubogiego Dustera.

Orurowanie i spore felgi nadają nieco terenowego charakteru, a tylne światła LED i rozbudowany system audio dopełniają dzieła Elii. My jednak mimo wszystko wolimy chyba seryjnego, prostego Dustera, który niczego nie udaje. Pakiety stylistyczne w tego typu pojazdach wydają się nie mieć sensu. Co innego, gdyby pod maską zamontowano chociaż dwulitrówkę z poprzedniego Clio RS. Mamy nadzieję, że Elia kiedyś wpadnie na taki pomysł.źródło: carscoop

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Dacia Duster Elia - taniocha w stylu Bling Bling