Tuning  »  Aktualności  »  Ferrari 488 GTB w pakiecie Misha Design - poprawa ideału
Ferrari 488 Misha Design

Ferrari 488 GTB w pakiecie Misha Design - poprawa ideału

2017-06-08 - F. Michalak     Tagi: Ferrari, Misha Designs, Ferrari 488 GTB
Ferrari 488 GTB to wzorowe piękno i stylistyka, do której nie mamy prawa się przyczepić. Można jednak jak widać ją uatrakcyjnić za sprawą pakietów aerodynamicznych. Tak jest i w tym przypadku, gdzie Misha Design zaprojektowało 488 GTB w wydaniu "widebody". 

Na pierwszy rzut oka widać, ze styliści dorzucili do agresywnej stylistyki swoje pięć groszy. Z przodu przywita nas konkretnych rozmiarów splitter, który zastąpił fabryczny. Boczne listwy jeszcze bardziej obniżają optycznie auto a wloty powietrza za drzwiami są dzięki dokładkom bardziej widoczne. 
Ferrari 488 Misha DesignFerrari 488 Misha Design
Kierowcy stający za nami na światłach nie ominą wzrokiem ogromnego dyfuzora, który wręcz wyrasta spod samochodu. U góry natomiast zamontowano dzielony spojler bardziej już w celach kosmetycznych. Całość dodatkowo odziana jest w kute 20-calowe felgi dodające smaku całemu projektowi. Co ciekawe wszystkie części pasują do auta w identyczny fabryczny sposób więc nie ma problemu z ich zdjęciem. Cena nie jest znana, ale jeśli ktoś szuka wyróżnienia na zlotach Ferrari to ma jedną z ciekawszych propozycji. 
Ferrari 488 Misha DesignFerrari 488 Misha Design
Ferrari 488 Misha DesignFerrari 488 Misha DesignDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Ferrari 488 GTB w pakiecie Misha Design - poprawa ideału