Tuning  »  Aktualności  »  Ford Mustang Stage 3 i terenowy F-150 od Roush
Mustang Stage 3

Ford Mustang Stage 3 i terenowy F-150 od Roush

2019-04-12 - J. Kruczek     Tagi: Ford F-150, Ford Mustang, Ford, Tuning, Roush
Roush zapowiedziało premierę dwóch projektów na zbliżający się salon samochodowy w Nowym Jorku. Tuner przygotował Forda Mustanga Stage 3 oraz pickupa F-150 w uterenowionym wydaniu.

Mustang Stage 3 został pokazany na fotografiach ubrany w czerwony lakier Race Red. Tuner dodał pod maskę potężną turbosprężarkę podnoszącą moc 5-litrowego silnika V8 do 710 KM i moment obrotowy do 827 Nm. Tym samym standardowy Mustang wszedł na terytorium Shelby GT500.
Mustang Stage 3Mustang Stage 3
Mustang Stage 3 korzysta z aktywnego układu wydechowego pracującego w czterech trybach. Jeden z nich pozwala na personalizację dźwięku. Za wzrostem mocy poszły modyfikacje nadwozia. Coupe otrzymało przedni splitter, szersze progi, nowy dyfuzor czy lotkę. Na masce zagościły nowe wloty powietrza, a w nadkolach znalazły się efektowne czarne felgi.
Mustang Stage 3Mustang Stage 3
Kolejną propozycją tunera będzie Ford F-150, który otrzyma wyczynowe zawieszenie terenowe. Auto podniesie się o dwa cale. Pickup także skorzysta z aktywnego wydechu, a nadwozie zostanie wzbogacone o dodatkowe osłony. Szczegóły projektów zostaną przedstawione w Nowym Jorku.
Mustang Stage 3Mustang Stage 3Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Ford Mustang Stage 3 i terenowy F-150 od Roush