Tuning  »  Aktualności  »  Hennessey Ranger VelociRaptor - więcej mocy do zabaw w terenie
Hennessey Ranger VelociRaptor

Hennessey Ranger VelociRaptor - więcej mocy do zabaw w terenie

Jeżeli Ford Ranger Raptor wydawał Wam się fantastyczną propozycja to Hennessey Ranger VelociRaptor zwali Was z nóg. Amerykański tuner zdecydował się odsłonić swój pakiet modyfikacji dla popularnego pickupa.

Podobnie, jak inne modele noszące przydomek VelociRaptop, tak i Ranger otrzymał kompleksowe modyfikacje napędu czy zawieszenia. Zacznijmy więc od silnika. Pod maską pracuje dobrze znany 2,3-litrowy motor EcoBoost. Po wizycie w warsztatach Hennessey może się pochwalić mocą 350 KM, czyli znacznie więcej niż seryjne 270 standardowego Raptora. Moment obrotowy wzrósł z 420 do 521 Nm.
Hennessey Ranger VelociRaptorHennessey Ranger VelociRaptor
Takie wzrosty mocy zawdzięczamy między innymi zmodyfikowanemu układowi wydechowemu i jednostce sterującej silnikiem. Pickup osiąga setkę w czasie 6,1 s. Rozbudowane zawieszenie podniosło auto o 4 cale i będzie równie pomocne w terenie co 17-calowe felgi obute w opony off-roadowe BFG. Wśród dodatków znajdziemy między innymi zderzak z wbudowanym oświetleniem LED oraz LED-ową belkę dachową.
Hennessey Ranger VelociRaptorFord Ranger
Hennessey Ranger VelociRaptor został wyceniony na 64 950 dolarów. Cena zawiera podstawowego Rangera. Jeżeli posiadacie już pickupa to konwersja pochłonie 19 995 dolarów.Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Hennessey Ranger VelociRaptor - więcej mocy do zabaw w terenie