Tuning  »  Aktualności  »  Lamborghini Aventador SVJ trafiło na warsztat firmy Novitec
Lamborghini Aventador SVJ

Lamborghini Aventador SVJ trafiło na warsztat firmy Novitec

Lamborghini Aventador SVJ jest jednym z tych aut, które nie potrzebują modyfikacji. Mimo to firma Novitec postanowiła uszlachetnić tę włoską bestię.

Tuner zdecydował się dokonać kilku zmian w aucie mającym na koncie rekord Nurburgringu dla aut produkcyjnych. Firma przygotowała nowy pakiet aerodynamiczny. Ten nie skupia się na wizualiach, ale został szczegółowo przetestowany w tunelu aerodynamicznym. Projektanci Novitec zmienili praktycznie każdy detal aerodynamiczny, co ma zapewnić jeszcze lepszy docisk.
Lamborghini Aventador SVJLamborghini Aventador SVJ
W nadkolach znalazły się nowe felgi Vossen obute w opony Pirelli P Zero. Koła mogą są dostępne w aż 72 kolorach. Lamborghini Aventador SVJ otrzymał obniżone zawieszenie, co zwiększy efekt wizualny. Klienci będą mogli wybrać jedną z kilku wersji sportowych wydechów. Na specjalne zamówienie tuner może także przygotować wnętrze wedle życzeń klienta. Nie zdecydowano się za to na ruszanie silnika. Oznacza to, że Lamborghini Aventador SVJ od Novitec posiada dobrze znany 6,5-litrowy motor V12 generujący moc 770 KM i moment obrotowy 720 Nm.
Lamborghini Aventador SVJLamborghini Aventador SVJ
Lamborghini Aventador SVJLamborghini Aventador SVJLamborghini Aventador SVJLamborghini Aventador SVJLamborghini Aventador SVJLamborghini Aventador SVJLamborghini Aventador SVJDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Lamborghini Aventador SVJ trafiło na warsztat firmy Novitec