Tuning  »  Aktualności  »  Lamborghini Huracan z kompletnym bodykitem od Liberty Walk
Lamborghini Huracan

Lamborghini Huracan z kompletnym bodykitem od Liberty Walk

Dysponując kwotą 60 000 dolarów można zakupić używane Lamborghini Gallardo albo bodykit do nowszego Huracana. Liberty Walk zaprezentowało nowy pakiet stylistyczny, którego cena w topowej wersji z karbonu wynosi 59 830 dolarów.

Klienci zainteresowani modyfikacjami mogą sięgnąć po elementy wykonane z tańszych laminatów, ale ceny i tak wystartują od poziomu 43 850 dolarów. Można też kupić pojedyncze elementy, choć nie dadzą one takiego efektu, jak cały bodykit. Co więc oferuje najnowszy pakiet od Liberty Walk dla Lamborghini Huracana?
Lamborghini HuracanLamborghini Huracan
Projektanci tunera stworzyli zupełnie nowe zderzaki, potężny dyfuzor, jeszcze większy tylny spojler oraz nową pokrywę silnika i komplet szerokich nakładek na błotniki. Lambo wyposażone w ten bodykit wygląda niczym rasowa torowa bestia gotowa do bicia kolejnych rekordów.

Wspomniane ceny mogą wzrosnąć, ponieważ Liberty Walk oferuje także modyfikacje zawieszenia oraz różne felgi obute w sportowe opony. Mimo to nie powinno brakować chętnych na skorzystanie z oferty tunera.
Lamborghini HuracanLamborghini Huracan
Lamborghini HuracanLamborghini HuracanLamborghini HuracanLamborghini HuracanDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Lamborghini Huracan z kompletnym bodykitem od Liberty Walk