Tuning  »  Aktualności  »  Liberty Walk szykuje ostry pakiet dla Lamborghini Huracana
Liberty Walk

Liberty Walk szykuje ostry pakiet dla Lamborghini Huracana

2019-07-15 - J. Kruczek     Tagi: Lamborghini, Tuning, Liberty Walk Performance, Lamborghini Huracan
Liberty Walk wielokrotnie udowadniało, że potrafi każde superauto zmienić w naprawdę agresywną wizualnie maszynę. Najnowszy projekt jest na to najlepszym dowodem. Huracan po wizycie u tunera swoim wyglądem onieśmiela nawet wyścigowe wersje.

Japoński tuner przygotował nową wersję bodykitu dla Lamborghini Huracan. Pakiet nosi nazwę Silhouette Works GT i został przedstawiony na renderach. Jak widać superauto przykleiło się wizualnie do drogi, a poszczególne elementy zdają się tak ostre, że można by się na nich pociąć.
Liberty WalkLiberty Walk
Mamy tu zmodyfikowane zderzaki z potężnym przednim splitterem i ogromnym dyfuzorem z tyłu. Co ciekawe szerokie nadkola różnią się od większości projektów firmy. Zrezygnowano z elementów z widocznymi nitami na rzecz bardziej wyścigowego designu. Na pokrywie silnika znalazł się rozbudowany spojler połączony z płetwą rekina. Wszystkie nowe elementy wykonano z włókna węglowego.
Liberty WalkLiberty Walk
Na razie tuner nie zdradził detali na temat pakietu. Poinformowano jedynie, że gotowy Huracan z zapowiadanymi modyfikacjami pojawi się na listopadowych targach SEMA w Las Vegas.Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Liberty Walk szykuje ostry pakiet dla Lamborghini Huracana