Tuning  »  Aktualności  »  Mercedes G z imponującym wnętrzem od Carlex Design
Carlex Design

Mercedes G z imponującym wnętrzem od Carlex Design

2019-09-27 - J. Kruczek     Tagi: Mercedes G, Mercedes, 4x4, Tuning, Carlex Design
Carlex Design specjalizuje się w samochodowych wnętrzach,a  ostatnio szczególnie upatrzył sobie SUVy i pojazdy terenowe. Niedawno na warsztat trafił Mercedes klasy G.

Tuner wykonał kolejne imponujące wnętrze, a swój projekt nazwał edycją 40 years of G-Class. W ten sposób firma uczciła 40-lecie terenowej maszyny. Kokpit zmienił się nie do poznania. Całość ma znacznie więcej sportowego charakteru i przede wszystkim nie znajdziemy drugiego tak wykończonego Mercedesa G.
Carlex DesignCarlex Design
Designerzy firmy postawili na mieszankę czerni i czerwieni. Całość przełamano szarymi oraz białymi wstawkami. Wzorem innych projektów Carlex Design tak i tu skórą pokryto niemal wszystko co znajdziemy w kabinie. Na karoserii pojawiły się delikatne czerwone detale nawiązujące do wnętrza. Całość znacznie bardziej pasuje do charakteru samochodu. Modyfikowana G-klasa to w końcu wydanie AMG z 4-litrowym podwójnie doładowanym silnikiem V8 o mocy 585 KM. Nie pozostaje nic, jak podziwiać to cacko na fotografiach.
Carlex DesignCarlex Design
Carlex DesignCarlex DesignCarlex DesignCarlex DesignCarlex DesignCarlex DesignCarlex DesignCarlex DesignCarlex DesignDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Mercedes G z imponującym wnętrzem od Carlex Design