Tuning  »  Aktualności  »  Porsche Panamera LWB z pakietem stylistycznym od TopCar
Porsche Panamera

Porsche Panamera LWB z pakietem stylistycznym od TopCar

2019-10-07 - J. Kruczek     Tagi: TopCar, Porsche Panamera, Porsche, Tuning
Jeżeli Porsche Panamera w wersji LWB jest dla Was za mało sportowa to z pomocą przychodzi firma TopCar. Tuner zaprezentował pakiet stylistyczny Stingray GTR, który dodaje nadwoziu pazura. Oczywiście o ile ktoś lubi agresywne dodatki.

Bodykit obejmuje komplet nowych zderzaków z większymi wlotami powietrza, zmodyfikowanymi światłami do jazdy dziennej oraz zmienionymi progami i nową maską. W tyle znajdziemy większy dyfuzor oraz dodatkowy spojler na pokrywie bagażnika.
Porsche PanameraPorsche Panamera
Nowe elementy stylistyczne wykonano oczywiście z włókna węglowego, co owocuje małym przyrostem masy. Tuner nie pokazał zdjęć wnętrza, ale to ma oferować skórzaną tapicerkę z dodatkami z włókna węglowego oraz 24-karatowego złota. Jak widać posiadacze Porsche Panamery LWB mogą się poczuć jeszcze bardziej wyjątkowo. Nie wiemy jednak ile trzeba zapłacić podczas wizyty w TopCar.
Porsche PanameraPorsche Panamera
Porsche PanameraPorsche PanameraPorsche PanameraPorsche PanameraPorsche PanameraPorsche PanameraPorsche PanameraPorsche PanameraPorsche PanameraPorsche PanameraPorsche PanameraPorsche PanameraDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Porsche Panamera LWB z pakietem stylistycznym od TopCar