Tuning  »  Aktualności  »  Porsche Panamera - nadwozie kameleon w stylu lat 90-tych
Porsche Panamera

Porsche Panamera - nadwozie kameleon w stylu lat 90-tych

2018-05-31 - J. Kruczek     Tagi: Porsche Panamera, Porsche, Tuning, Prior Design
Porsche Panamera nie była czymś co można nazwać pięknym samochodem. Styliści nie dali popisu, ale za to otworzyli szerokie pole manewrów przed tunerami. Posiadacze limuzyn marki Porsche bardzo chętnie udawali się do firm modyfikujących nadwozia.

W sieci pojawiły się zdjęcia i opis kolejnej osobliwej Panamery. Limuzyna na fotografiach została ubrana w body kit przygotowany przez Prior Design. Poszerzenia i zmodyfikowane zderzaki dodają agresji nadwoziu. Miłośnicy rozwiązań rodem z lat 90-tych docenią folię w stylu kameleona wykonana przez Fostla. Nadwozie mieni się w różnych kolorach co kiedyś było wielkim hitem.
Porsche PanameraPorsche Panamera
Pozostałe modyfikacje objęły między innymi nowy sportowy układ wydechowy. Zastąpiono także seryjne zawieszenie układem pneumatycznym. To pozwoliło obniżyć limuzynę. W nadkolach znalazły się felgi Savini BM 14 w rozmiarach 22-cali. Obręcze polakierowano na błyszczącą czerń.

Takie modyfikacje nie były tanie. Właściciel prezentowanej Panamery wydał na wszystko 26 000 euro. Sporo jak na upiększanie auta, któremu większość pakietów i tak nie pomaga.
Porsche PanameraPorsche Panamera
Porsche PanameraPorsche PanameraPorsche PanameraPorsche PanameraPorsche PanameraPorsche PanameraPorsche PanameraPorsche PanameraPorsche PanameraPorsche PanameraDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Porsche Panamera - nadwozie kameleon w stylu lat 90-tych