Tuning  »  Auta użytkowników  »  Renault Megane Coupe - Rafał Cieszyński
Renault Megane Coupe

Renault Megane Coupe - Rafał Cieszyński

2008-05-18 - K. Chojnowska     Tagi: Renault, Renault Megane, Coupe

Piękna Francuzka lub Megi, jak nazywają ją pieszczotliwie niektórzy właściciele bardzo dobrze prezentuje się w swojej seryjnej wersji. Trudno więc uwierzyć, że modyfikacje w typu "german style" mogą korzystnie wpłynąć na jej wygląd. Przykładem na to jest Renault Megane Coupe należące do Rafała Cieszyńskiego.

Renault Megane CoupeRenault Megane Coupe
Auto nie posiada żadnych spojlerów, jedynie dokładka pod zderzakiem, Bra na masce, ćwieki, tylne lampy z modelu po liftingu oraz ksenonowe, soczewkowe, ręcznie robione reflektory odróżniają je od serii. Renault Megane nisko siedzi na ziemi dzięki gwintowanemu zawieszeniu marki KW.
Renault Megane CoupeRenault Megane Coupe
Prawdziwą rewolucję odnajdziemy natomiast pod maską. Seryjny 1.6-litrowy silnik wzmocniony został robionym na zamówienie, sportowym układem wydechowym z kolektorem ELIA i tłumikiem DTM z dwoma końcówkami, sportowym dolotem powietrza oraz modyfikacjami komputera, które zwiększyły moc auta o 35 koni mechanicznych.
Wnętrze wyróżnia się skórzana tapicerką, chromowanymi elementami oraz systemem audio JBL GT3 ze wzmacniaczem Dimension.

Renault Megane CoupeRenault Megane CoupeRenault Megane CoupeRenault Megane CoupeRenault Megane CoupeRenault Megane CoupeDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Renault Megane Coupe - Rafał Cieszyński