Tuning  »  Aktualności  »  Seat Leon Cupra z zastrzykiem mocy od ABT
Seat Leon Cupra

Seat Leon Cupra z zastrzykiem mocy od ABT

2018-08-06 - J. Kruczek     Tagi: Seat Leon Cupra, Seat Leon, Seat, Tuning, Abt
Seat Leon Cupra jest świetnym hot-hatchem, ale nie ma podejścia do konkurentów klasy premium jak Audi RS3 czy Mercedes AMG A45. Jednak potencjał hiszpańskiego modelu jest wielki o czym świadczy efekt prac firmy tuningowej ABT.

Tuner znany między innymi z widowiskowych modyfikacji aut koncernu Volkswagena postanowił dodać jeszcze większego pazura Leonowi. Efekt jest fantastyczny. Dwulitrowy silnik został podkręcony do solidnych 365 KM, a moment obrotowy wzrósł do 460 Nm.
Seat Leon CupraSeat Leon Cupra
Zmiany objęły przeprogramowanie jednostki sterującej silnikiem oraz wymianę układu wydechowego na wyczynowy. Nie pokuszono się o inne modyfikacje w napędzie, więc potencjał nadal jest. Modyfikacje wizualne ograniczyły się do felg. Tuner przygotował szereg różnych kół w ciekawych wzorach i rozmiarach od 18 do 20 cali. Co ciekawe nie zmodyfikowano zawieszenia ani układu hamulcowego.
Seat Leon CupraSeat Leon Cupra
Przy okazji prezentacji Seata Leona Cupra od ABT zapowiedziano także pakiety wzmacniające dla pozostałych silników Leona. W ten sposób posiadacze słabszych modeli mogą zaszczepić nieco sportu do swoich egzemplarzy.
Seat Leon CupraSeat Leon CupraSeat Leon CupraSeat Leon CupraSeat Leon CupraSeat Leon CupraSeat Leon CupraSeat Leon CupraSeat Leon CupraDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Seat Leon Cupra z zastrzykiem mocy od ABT