Tuning  »  Aktualności  »  Toyota Supra w efektownym wydaniu od Evasive Motorsports
Evasive Motorsports

Toyota Supra w efektownym wydaniu od Evasive Motorsports

2019-09-21 - J. Kruczek     Tagi: Toyota, Toyota Supra, Tuning, Evasive Motorsports
Nowa Toyota Supra podobnie jak jej poprzedniczka jest wdzięcznym polem do popisu dla tunerów. Auto dopiero stawia pierwsze kroki na rynku, a już wiele firm stara się zmienić japońskie coupe w coś jeszcze bardziej efektownego.

Ostatnio swój projekt pokazała firma Evasive Motorsports. Toyota Supra trafiła na warsztat tunera i została przygotowana z myślą o tegorocznych targach SEMA. Całość przygotowano w mocno azjatyckim stylu. Mamy więc bardzo poszerzone nadwozie oraz rozbudowaną aerodynamikę. Taki styl może nie odpowiadać każdemu, ale nikt nie przejdzie obok tej Supry obojętnie.
Evasive MotorsportsEvasive Motorsports
Tuner postawił na przedni zderzak z ogromnym splitterem. To w połączeniu z wielkim skrzydłem i dyfuzorem w tyle daje obraz auta wyścigowego. Także w nadkolach znalazły się efektowne sportowe felgi ze złotym wykończeniem. Wizualnie mamy do czynienia z autem wyglądającym na bardzo szybkie. Okazuje się, że efekt końcowy może faktycznie imponować osiągami.
Evasive Motorsports
Tuner twierdzi, że będzie w stanie wycisnąć z trzylitrowego silnika nawet 1000 KM. Prace nadal trwają i efekt końcowy zobaczymy dopiero podczas listopadowych targów SEMA w Las Vegas.Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Toyota Supra w efektownym wydaniu od Evasive Motorsports