Tuning  »  Aktualności  »  Brabus przygotował modyfikacje dla Mercedesa X
Mercedes X Brabus

Brabus przygotował modyfikacje dla Mercedesa X

2018-05-15 - J. Kruczek     Tagi: Mercedes X, Mercedes X-Class, Mercedes, Tuning, Brabus
Mercedes klasy X jako auto tej marki musiał w końcu zainteresować Brabusa. Tuner zajmujący się przerabianiem Mercedesów w końcu zdecydował się przygotować coś dla posiadaczy pierwszego pickupa niemieckiej marki.

Niestety modyfikacje nie są tak szalone, jak w przypadku innych projektów. W przypadku wersji 250d klienci mogą skorzystać z pakietu D4 PowerXtra oferującego wzrost mocy o 20 KM i momentu obrotowego o 60 Nm. W efekcie 2,3-litrowy silnik będzie się legitymował mocą 208 KM i momentem 510 Nm.
Mercedes X BrabusMercedes X Brabus
Tuner zapowiada, że już szykuje pakiet wzmacniający dla wersji 350d. W ofercie dla X-klasy pojawiły się zmodyfikowane elementy nadwozia oraz wnętrza. Klienci będą mogli wybrać koła w rozmiarze do 20 cali. Oświetlenie dachowe pozwoli na sprawniejsze poruszanie się w nocy. Wnętrze może zostać skomponowane na wiele sposobów z wykorzystaniem aluminium, stali, skóry i Alcantary. Zmodyfikowana klasa X wygląda nieźle, choć chcielibyśmy zobaczyć coś bardziej szalonego.
Mercedes X BrabusMercedes X Brabus
Mercedes X BrabusMercedes X BrabusMercedes X BrabusMercedes X BrabusMercedes X BrabusMercedes X BrabusMercedes X BrabusMercedes X BrabusMercedes X BrabusMercedes X BrabusMercedes X BrabusMercedes X BrabusMercedes X Brabus

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Forza Horizon 4 - dodatek LEGO Speed Champions


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
2

Komentarze do:

Brabus przygotował modyfikacje dla Mercedesa X

Diesel Power
Brabus przygotował modyfikacje dla Mercedesa X
Diesel Power 2018-05-17 20:35
Co tu chcieć jak pod maską to zwykła Navara. Więcej możliwości da silnik Mercedesa, a prawdziwe szaleństwo to się zacznie jak wprowadzą go na rynek amerykański z benzynowym silnikiem typowym dla tamtego rynku (o ile jeszcze będzie można cokolwiek tam włożyć większego niż 2.0 z turbo).
Diesel Power
Brabus przygotował modyfikacje dla Mercedesa X
Diesel Power 2018-05-17 20:36
Albo niech wrzucą tam jakiegoś naprawdę dużego diesla. Teraz furorę robią silniki Cummins'a, które tuningują na niezłe potworki.