Tuning  »  Aktualności  »  Carlex Design pracuje nad Mercedesem klasy X 6x6
X-Class Exy 6x6 Concept

Carlex Design pracuje nad Mercedesem klasy X 6x6

2018-10-09 - J. Kruczek     Tagi: Mercedes X, Mercedes X-Class, Mercedes, 6x6, Tuning, Carlex Design
Mercedes X gościł już kilkukrotnie u polskiego tunera Carlex Design. Najwyraźniej firma upodobała sobie ten model, bowiem ruszyła z kolejnym projektem. I tym razem nie dostaniemy tylko fenomenalnego wnętrza, czy też efektownych dodatków nadwozia.

Carlex Design poszedł o krok dalej i zbuduje sześciokołowego pickupa. Projekt nosi nazwę X-Class Exy 6x6 Concept. Pojazd znajduje się na etapie prac rozwojowych i na razie nie mamy na jego temat wielu szczegółów. Jednak grafiki koncepcyjne pokazują, że jest na co czekać.
X-Class Exy 6x6 ConceptX-Class Exy 6x6 Concept
X-Class Exy 6x6 Concept nie będzie tylko pickupem z dodatkową osią. Całość zostanie bowiem przygotowana przez projektantów Carlex Design, a to oznacza, że elegancja będzie się wylewać z każdego detalu. Nadwozie zostanie solidnie przeprojektowane. Z przodu znajdziemy potężne wloty w zderzakach i na masce. Nadkola zostaną poszerzone, a w przednim zderzaku znajdzie się wyciągarka. Nie zabraknie dodatkowego oświetlenia LED.
X-Class Exy 6x6 ConceptX-Class Exy 6x6 Concept
Jak widać X-Class Exy 6x6 Concept będzie gotowy na mierzenie się z ciężkim terenem. Przy tym serwując maksymalny poziom komfortu. Zadanie nie jest łatwe, ale z pewnością Carlex Design zaserwuje nam kolejny imponujący projekt.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
WRC 9 - pierwszy zwiastun


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Carlex Design pracuje nad Mercedesem klasy X 6x6