Tuning  »  Aktualności  »  Ford Focus RS z luksusowym wnętrzem od Carlex Design
Carlex Design

Ford Focus RS z luksusowym wnętrzem od Carlex Design

2018-11-28 - J. Kruczek     Tagi: Ford, Ford Focus, Ford Focus RS, Tuning, Carlex Design
Ford Focus RS kojarzy się przede wszystkim ze sportowymi emocjami. Jednak po wizycie w Carlex Design nawet ta sportowa bestia może się zmienić w iście luksusowe wozidełko.

Tuner wrócił do swoich korzeni i skupił się jedynie na wnętrzu. A w nim dominującą rolę przejęła skóra. Obszyto nią sporą część elementów kabiny. Dostajemy skórzane fotele, kanapę z tyłu, boczki drzwi czy drążki zmiany biegów i hamulca ręcznego.
Carlex DesignCarlex Design
Wzory na skórze mają obrazować rajdowy charakter auta. Na kierownicy umieszczono zaś perforowaną skórę z żółtymi przeszyciami. Całość wygląda bardzo ekskluzywnie. Jeżeli ktoś kupił Forda Focusa RS, aby czuć się w nim komfortowo to teraz wie, że Carlex Design może zadbać o to poczucie luksusu.
Carlex DesignCarlex Design
Carlex DesignCarlex DesignCarlex DesignCarlex DesignCarlex DesignCarlex DesignCarlex DesignCarlex DesignCarlex DesignCarlex DesignCarlex DesignCarlex DesignCarlex DesignCarlex DesignCarlex DesignCarlex DesignCarlex DesignCarlex DesignCarlex DesignCarlex DesignCarlex Design

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Toyota GR Super Sport na pierwszych testach


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
2

Komentarze do:

Ford Focus RS z luksusowym wnętrzem od Carlex Design

Ford Focus RS z luksusowym wnętrzem od Carlex Design
Ickx 2018-11-30 14:12
Ależ niesamowite. Zmienili skóry i kierownice. No niesamowicie luksusowe te wnętrze, zwłaszcza z tymi twardymi, tanimi plastikami na kokpicie.
Ford Focus RS z luksusowym wnętrzem od Carlex Design
xsawierr 2018-11-30 18:11
Bardzo ale to bardzo głupio obrany pojazd do tego typu tuningu. Mondeo jak najbardziej by pasował bo Focus RS jest do zapier...lania i upalania dając niesamowitą frajdę z jazdy. A co do wnętrza Focusa to jedynie mógł by być zamszowy kokpit w celu antyreflexsu