Tuning  »  Aktualności  »  Porsche 911 Turbo S Cabriolet - oliwkowy egzemplarz od Edo Competition
Edo Competition

Porsche 911 Turbo S Cabriolet - oliwkowy egzemplarz od Edo Competition

2018-10-24 - J. Kruczek     Tagi: Porsche, Porsche 911 Turbo S, Porsche 911, Supersamochody, Tuning, Edo Competition
Edo Competition wzięło na warsztat Porsche 911 Turbo S Cabriolet i dziś zaprezentowało efekt finalny swoich prac. W oczy rzuca się natychmiast unikatowy kolor nadwozia. Tuner postawił na oliwkową zieleń.

Taka zieleń nie jest może najpiękniejsza i nie każdemu się spodoba, ale właściciel tej sztuki z pewnością będzie się wyróżniał na drodze. Lakier nadwozia to nie jedyna modyfikacja wykonana przez tunera. Firma zadbała także o solidny przyrost mocy.
Edo CompetitionEdo Competition
Porsche 911 Turbo S Cabriolet wykorzystało specjalny pakiet wzmacniający od Edo Competition. To w połączeniu z nowym sportowym układem wydechowym dało moc 665 KM i moment obrotowy 850 Nm. W efekcie pierwszą setkę zobaczymy na prędkościomierzu po upływie zaledwie 2,6 s. Prędkość maksymalna wzrosła do 350 km/h.
Edo CompetitionEdo Competition
Jak widać kabriolet jest teraz znacznie mocniejszy i szybszy. W seryjnym modelu mamy moc 572 KM i moment obrotowy 750 Nm. Obecnie prezentowany egzemplarz znajduje się u nowego właściciela w Danii.
Edo CompetitionEdo CompetitionEdo CompetitionEdo CompetitionEdo CompetitionEdo CompetitionEdo CompetitionEdo CompetitionEdo CompetitionEdo CompetitionEdo CompetitionEdo CompetitionEdo CompetitionEdo Competition

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Aston Martin Valkyrie jeździ na SIlverstone


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Porsche 911 Turbo S Cabriolet - oliwkowy egzemplarz od Edo Competition