Tuning  »  Aktualności  »  Gemballa GTR 8XX EvoR BiTurbo - szalona odsłona Porsche 911 Turbo
Gemballa GTR 8XX EvoR BiTurbo

Gemballa GTR 8XX EvoR BiTurbo - szalona odsłona Porsche 911 Turbo

Porsche 911 Turbo to dla Was za mało? Jeżeli tak to zainteresuje Was Gemballa GTR 8XX EvoR BiTurbo, czyli potwór powstały na bazie niemieckiego superauta.

Gemballa wie, jak zmieniać sportowe maszyny w prawdziwe torowe pociski na kołach. I nie inaczej jest tym razem. Przede wszystkim tuner gruntownie przebudował 3,8-litrowy motor z 911 Turbo. Niestety nie ujawniono jakie dokładnie modyfikacje przeprowadzono. Jednak nie to jest ważne, a fakt, że w efekcie dostajemy 807 KM i moment obrotowy 1098 Nm.
Gemballa GTR 8XX EvoR BiTurboGemballa GTR 8XX EvoR BiTurbo
I tak Gemballa GTR 8XX EvoR BiTurbo ma osiągać 100 km/h w czasie zaledwie 2,38 s. Prędkość 200 km/h zobaczymy na prędkościomierzu po upływie 7,5 s, a rozpędzanie zakończymy na 340 km/h. Większa część miłośników Porsche lubi je za delikatny design i pewną nutę elegancji. Tymczasem swoim bodykitem Gemballa GTR 8XX EvoR BiTurbo sprawia, że auta Lamborghini wyglądają niczym nudne mieszczuchy.
Gemballa GTR 8XX EvoR BiTurboGemballa GTR 8XX EvoR BiTurbo
Przednia część to rzucająca się w oczy maska z dodatkowymi wyżłobieniami, przedni spillter i dodatkowe lotki na zderzakach. Z boku także znajdziemy dodatkowe lotki i szersze progi, a w tyle umocowano spojler zawstydzające ławki w parku. Oczywiście karoseria została poszerzona o 30 mm z przodu i 50 mm z tyłu. Za tym poszły szersze koła. Tuner nie ujawnił kosztu zakupu tego cudeńka.
Gemballa GTR 8XX EvoR BiTurboGemballa GTR 8XX EvoR BiTurboGemballa GTR 8XX EvoR BiTurbo

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Gran Turismo Sport - Porsche Taycan Turbo S w zwiastunie


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Gemballa GTR 8XX EvoR BiTurbo - szalona odsłona Porsche 911 Turbo