Tuning  »  Aktualności  »  Porsche Panamera TechArt Black Edition - diabeł w macie
Porsche Panamera TechArt  Black Edition

Porsche Panamera TechArt Black Edition - diabeł w macie

2010-04-18 - R. Warecki     Tagi: Porsche, TECHART, Porsche Panamera, Tuning

Model Panamera podzielił rzeszę fanów Porsche na przeciwników i zwolenników, większość tunerów stanęła chyba po stronie przychylnej czterodrzwiowemu coupe ze Stuttgartu, bo wariacje na jego temat mnożą się w zastraszającym tempie.

TechArt zaproponowało pakiet stylistyczny Black Edition, którego głównym pierwiastkiem jest czarna, matowa, winylowa folia pokrywająca nadwozie, nadająca najmłodszemu dziecku Porsche mroczną i zarazem elegancką formę.

Efektowny wygląd potęgują skręcane, lekkie felgi Formula II z chromowanym rantem w rozmiarze 22-cali i kryjące się za nimi zaciski hamulców w kolorze nadwozia z czerwoną grafiką TechArt. W skład Aerodynamic Kit I wchodzą ponadto subtelnie przeprojektowane zderzaki czy progi.

Dzieło wieńczą doznania akustyczne, jakie zapewni nam sportowy układ wydechowy zakończony dwiema podwójnymi końcówkami, opracowany i sygnowany specjalnie do Panamera Black Edition.
Porsche Panamera TechArt  Black EditionPorsche Panamera TechArt  Black Edition
Styliści dobrali się również do wnętrza, gdzie czarna skóra została obszyta czerwoną nicią (flamenco red), a elementy kokpitu czy tunelu środkowego zdobione są wstawkami z włókien węglowych lub malowane na czarny mat.

Całość sprawia wrażenie przemyślanego i dobrze wykonanego projektu, szkoda tylko, że jednostka napędowa diabelsko czarnego Porsche została pozostawiona sama sobie.
Jeśli zależy nam na wysileniu drzemiącego pod maską silnika, musimy posiadać wersję Turbo. Wtedy TechArt może zaoferować dodatkowe 150KM w anielsko białym pakiecie Concept One.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
GRID - pokaz rozgrywki


źródło: worldcarfans.com

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Porsche Panamera TechArt Black Edition - diabeł w macie