Tuning  »  Aktualności  »  Rolls-Royce Phantom z pakietem Black Bison od Wald International
Rolls-Royce Phantom

Rolls-Royce Phantom z pakietem Black Bison od Wald International

2019-04-23 - J. Kruczek     Tagi: Rolls-Royce Phantom, Wald International, Rolls-Royce, Tuning
Rolls-Royce Phantom jest autem, któremu teoretycznie niczego nie brakuje. Mimo to są tunerzy uważający, że limuzynie trzeba dodać pazura. Ostatnio swoją wizję tej limuzyny pokazało Wald International.

Z pewnością pakiet Black Bison nie jest przeznaczony dla miłośników brytyjskiej elegancji. Za to fani rzucania się w oczy będą zachwyceni. Przede wszystkim limuzyna została polakierowana na matową czerń. Tuner zastosował pakiet dodatków obejmujący zmodyfikowane zderzaki ze spojlerami i większymi wlotami z przodu oraz dyfuzorem w tyle.
Rolls-Royce PhantomRolls-Royce Phantom
Po bokach znalazły się szerokie progi, a wszystkie elementy oprócz czerni ozdobiono chromowanymi akcentami. We wspomnianym dyfuzorze znajdziemy także szerokie końcówki wydechu. W nadkolach znalazły się 24-calowe felgi Wald I13-F Forged. Kolorystycznie doskonale pasują do chromowanych akcentów. Obręcze obuto w opony Toyo Proxes STIII w rozmiarze 295/30 R24. Wszystkie elementy wizualnie przybliżają auto do nawierzchni mimo braku modyfikacji w zawieszeniu.
Rolls-Royce PhantomRolls-Royce Phantom
Całość modyfikacji dopełniają przyciemnione szyby oraz wkłady przednich i tylnych świateł. Na czarno polakierowano także symbole marki łącznie z figurką Spirit of Ecstasy.
Rolls-Royce PhantomRolls-Royce PhantomRolls-Royce PhantomRolls-Royce PhantomRolls-Royce PhantomRolls-Royce PhantomRolls-Royce PhantomRolls-Royce PhantomRolls-Royce PhantomRolls-Royce PhantomRolls-Royce PhantomRolls-Royce PhantomRolls-Royce PhantomRolls-Royce PhantomRolls-Royce PhantomRolls-Royce Phantom

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Rally Legend San Marino 2019 :)


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Rolls-Royce Phantom z pakietem Black Bison od Wald International