Tuning  »  Aktualności  »  Suzuki Jimny Black Bison, czyli efektowny pakiet od Wald International
Suzuki Jimny Black Bison

Suzuki Jimny Black Bison, czyli efektowny pakiet od Wald International

2019-02-14 - J. Kruczek     Tagi: Suzuki, Suzuki Jimny, 4x4, Tuning, Wald International
Nowe Suzuki Jimny okazało się wielkim sukcesem. Nie tylko jako popularna terenówka, ale też jako doskonały materiał do modyfikacji. Dziś przedstawiamy pakiet Black Bison od Wald International.

Suzuki Jimny Black Bison to kolejny twór wyraźnie inspirowany Mercedesem G500 4×4². I tak mała terenówka otrzymała imponujące elementy nadwozia oraz potężne koła. Całość dodało auto znacznego charakteru.
Suzuki Jimny Black BisonSuzuki Jimny Black Bison
Pokazowy model pomalowano na czarny mat, co doskonale współgra ze zmodyfikowanymi masywnymi zderzakami i poszerzonymi nadkolami. Tuner zadbał o zmodyfikowany grill i dodatkowe oświetlenie LED do jazdy dziennej oraz listwy LEDowe na dachu do rozświetlania terenu nocą.

Zawieszenie zostało znacząco podniesione oraz wzmocnione. Na felgi nałożono rasowe terenowe opony. Co ciekawe Wald nie zdecydował się na modyfikacje napędu. A to oznacza, że pod maską tej imponująco wyglądającej terenówki pracuje 1,5-litrowy silnik o mocy 99 KM. To nie pierwszy Jimny upodobniony do Mercedesa i zapewne nie ostatni.
Suzuki Jimny Black BisonSuzuki Jimny Black Bison
Suzuki Jimny Black BisonSuzuki Jimny Black BisonSuzuki Jimny Black BisonSuzuki Jimny Black BisonSuzuki Jimny Black BisonSuzuki Jimny Black BisonSuzuki Jimny Black BisonSuzuki Jimny Black BisonSuzuki Jimny Black BisonSuzuki Jimny Black BisonSuzuki Jimny Black Bison

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
GRID - pokaz rozgrywki


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Suzuki Jimny Black Bison, czyli efektowny pakiet od Wald International

Suzuki Jimny Black Bison, czyli efektowny pakiet od Wald International
xsawierr 2019-02-14 22:59
Fajnie,ale dużo jeszcze brakuje by pochwalić tą firmę. Brakuje koła zapasowego na klapie,a przede wszystkim stawiając auto na podwyższonym wzmocnionym zawieszeniu i tych dużych terenowych kołach bezapelacyjnie Suzuki powinno mieć metalowe zderzaki i mile widzianą wyciągarkę z przodu. Mam nadzieję,że tuner zrobił coś z cieniutką końcówką wału napędowego i aluminiową łapą reduktora bo na kołach o tym rozmiarze Jimny ukręci wał i połamie łapę