Tuning  »  Aktualności  »  Volkswagen Amarok po wizycie w Carlex Design
Carlex Design

Volkswagen Amarok po wizycie w Carlex Design

2018-04-17 - J. Kruczek     Tagi: Volkswagen Amarok, Volkswagen, Tuning, Carlex Design
Volkswagen Amarok zdecydowanie nie jest najbardziej komfortowym modelem niemieckiej marki. Mimo to ktoś doszedł do wniosku, że chce poczuć nutkę luksusu w swoim pickupie. Do tego zadania nie ma lepszej firmy, jak polski Carlex Design.

Carlex Design wie, jak odmieniać wnętrza. Na warsztat trafił Amarok w wersji Aventura, czyli całkiem dobrze wyposażony pickup. Projektanci firmy przenieśli do kokpitu kolorystykę z nadwozia. I tak wnętrze pickupa oferuje niebiesko-czarną tapicerkę. Większość elementów pokryto skórą oraz Alcantarą. Dobry efekt robią też kontrastujące niebieskie przeszycia.
Carlex DesignCarlex Design
Wnętrze pickupa znacząco zyskało na luksusie. Całość zaprojektowano gustownie i wykonano z największą dbałością o szczegóły. Jeżeli chodzi o inne elementy pojazdu to nie wykonano żadnych zmian. Pod maską Amaroka pracuje 3-litrowy diesel V6 o mocy 220 KM i momencie obrotowym 550 Nm. To pozwala wystrzelić auto do setki w niezłym czasie 7,9 s.
Carlex DesignCarlex Design
Carlex DesignCarlex DesignCarlex DesignCarlex DesignCarlex DesignCarlex DesignCarlex DesignCarlex DesignCarlex DesignCarlex Design

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Mini Hoonitruck, czyli Honda N600 na sterydach


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Volkswagen Amarok po wizycie w Carlex Design