Tuning  »  Aktualności  »  Volkswagen Transporter T6 w stylowym wydaniu od Carlex Design
Volkswagen Transporter T6

Volkswagen Transporter T6 w stylowym wydaniu od Carlex Design

2018-10-05 - J. Kruczek     Tagi: Volkswagen, Volkswagen Transporter, Van, Tuning, Carlex Design
Volkswagen Transporter T6 zdecydowanie nie jest ulubionym autem tunerów. Większość posiadaczy tego modelu korzysta z niego w roli woła roboczego. Mimo to znajdą się pasjonacie chcący wycisnąć coś więcej z pudełkowatej formy.

Polski Carlex Design zaprezentował swoją wizję Volkswagena Transportera T6. Firma tuningowa przy projekcie nawiązała współpracę z amerykańskim projektantem Jeralem Tidwellem. Udało się dodać sporo agresji stonowanemu nadwoziu T6.
Volkswagen Transporter T6Volkswagen Transporter T6
Przede wszystkim w nadwoziu zmieniły się zderzaki, które cechują się sporymi wlotami powietrza z przodu i dyfuzorem z tyłu. Mamy też szersze progi, a całość dopełnia szary kolor nadwozia kontrastujący z żółtymi elementami. Tuner przygotował kilka wzorów felg. W tyle pojawiła się grafika, która wraz z kolorystyką jest kontynuowana we wnętrzu.
Volkswagen Transporter T6Volkswagen Transporter T6
Wnętrze vana to jak przystało na Carlex Design prawdziwe dzieło sztuki. Skóra i Alcantara tworzą eleganckie widowisko. Różne odcienie szarości mieszają się z żółtymi grafikami, co wygląda fantastycznie. Posiadacie Transportera T6, który Wam się znudził? Carlex Design tchnie w niego drugie życie.
Volkswagen Transporter T6Volkswagen Transporter T6Volkswagen Transporter T6Volkswagen Transporter T6Volkswagen Transporter T6Volkswagen Transporter T6Volkswagen Transporter T6Volkswagen Transporter T6

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Aston Martin Valkyrie jeździ na SIlverstone


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Volkswagen Transporter T6 w stylowym wydaniu od Carlex Design