Tuning  »  Aktualności  »  Audi TT RS - więcej mocy i ostrzejszy wygląd od ABT
Audi TT RS

Audi TT RS - więcej mocy i ostrzejszy wygląd od ABT

2019-10-19 - J. Kruczek     Tagi: Audi, Abt, Audi TT, Audi TT RS, Tuning
Audi TT RS jest już w standardzie dość ostrym coupe, ale może być jeszcze lepiej. Firma ABT przygotowała kilka nowych modyfikacji dla najnowszej generacji sportowego modelu.

Audi TT RS seryjnie posiada 2,5-litrowy silnik o mocy 394 KM i momencie 479 Nm. ABT postanowiło zmodyfikować jednostkę sterującą pracą silnika, dzięki czemu udało się wycisnąć z jednostki moc 453 KM i moment 528 Nm. Modyfikacja nie wymagała zmian mechanicznych, więc jest bardzo prosta do przeprowadzenia.
Audi TT RSAudi TT RS
Standardowy wydech został zastąpiony specjalnie opracowanym układem z czterema końcówkami. Nowy wydech ma gwarantować znacznie bardziej rasowe brzmienie, dzięki czemu auto nie zostanie przeoczone na ulicy. ABT przygotowało dwa warianty felg w rozmiarach 19 i 20 cali. Klienci mogą sięgnąć po obręcze wykończono w czarnym macie bądź połysku. Dodatkowo można zamówić elementy z włókna węglowego. Tuner zadbał o przedni splitter, dyfuzor oraz lotki na zderzaku.
Audi TT RSAudi TT RS
Audi TT RS może zostać wyposażony w modyfikacje bez utraty gwarancji. Same elementy od tunera objęto czteroletnią gwarancją bądź na 160 000 km. Niestety nie podano cen nowych dodatków.Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Audi TT RS - więcej mocy i ostrzejszy wygląd od ABT